Duomenys kraunami...
Loading...

Pasirinktas automobilis

Pirkite atsargines dalis palankiai mūsų parduotuvėje:

Variklio tipas:

MOBIL 156091 Greičių dėžės alyva

  • Atsarginės dalies numeris: 156091
  • Gamintojas: MOBIL
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Pristatymo terminas: 1 darbo diena
  • Pristatymas:

    DPD deliveryUnisend pristatymasOmniva pristatymasVenipak pristatymas

Iki nemokamo pristatymo - 0,00 €
Iki nemokamo pristatymo -
-20% 53,14 €
42,51 € įsk. 21% PVM
10.63 € / 1 L
Mokėjimai internetu:

Greičių dėžės alyva MOBIL 156091

Techniniai parametrai

talpa: 4 l
pakuotės tipas: kanistras
specifikacija: Jaso 1-A LV
gamintojo leidimas: DEXRON-VI .
pakuotės ilgis: 40,8 cm
pakuotės plotis: 28,9 cm
pakuotės aukštis: 30,7 cm
Alyvos gamintojo rekomendacija: Renault Matic D2
Alyvos gamintojo rekomendacija: 97325
Alyvos gamintojo rekomendacija: 97335
Alyvos gamintojo rekomendacija: 97340
Alyvos gamintojo rekomendacija: 99991754700A2
Alyvos gamintojo rekomendacija: Acura ATF-Z1
Alyvos gamintojo rekomendacija: Allison C-4
Alyvos gamintojo rekomendacija: AMC ATF+3
Alyvos gamintojo rekomendacija: Audi 5 HP LT71141
Alyvos gamintojo rekomendacija: AUDI G-055-025-A2
Alyvos gamintojo rekomendacija: Audi G 052 025-A2
Alyvos gamintojo rekomendacija: Audi G 052 162
Alyvos gamintojo rekomendacija: Audi G 053 025-A2
Alyvos gamintojo rekomendacija: Audi G 055 025 A2
Alyvos gamintojo rekomendacija: AW-1
Alyvos gamintojo rekomendacija: BMW 7045E
Alyvos gamintojo rekomendacija: BMW ETL-8072B
Alyvos gamintojo rekomendacija: BMW JWS 3309 (T-IV)
Alyvos gamintojo rekomendacija: BMW LA2634
Alyvos gamintojo rekomendacija: BMW LT71141
Alyvos gamintojo rekomendacija: BMW ZF 5HP18FL,24,30
Alyvos gamintojo rekomendacija: Caterpillar TO-2
Alyvos gamintojo rekomendacija: Chrysler +3 MS7176E
Alyvos gamintojo rekomendacija: Chrysler 05127382AA
Alyvos gamintojo rekomendacija: Chrysler AS 68 RC
Alyvos gamintojo rekomendacija: Chrysler ATF+
Alyvos gamintojo rekomendacija: Chrysler ATF+2
Alyvos gamintojo rekomendacija: Citreon Z 000169756
Alyvos gamintojo rekomendacija: Citroen (PSA) AL4
Alyvos gamintojo rekomendacija: DEXRON II .
Alyvos gamintojo rekomendacija: DEXRON IID .
Alyvos gamintojo rekomendacija: DEXRON IIE .
Alyvos gamintojo rekomendacija: DEXRON IIIG .
Alyvos gamintojo rekomendacija: DEXRON IIIH .
Alyvos gamintojo rekomendacija: Dodge 05127382AA
Alyvos gamintojo rekomendacija: Dodge AS 68 RC
Alyvos gamintojo rekomendacija: ESP-M2C138CJ
Alyvos gamintojo rekomendacija: ESP-M2C166-H
Alyvos gamintojo rekomendacija: FIAT T-IV type
Alyvos gamintojo rekomendacija: Ford FNR5
Alyvos gamintojo rekomendacija: Ford XL-12 fluid
Alyvos gamintojo rekomendacija: Ford XT-2-QDX (M)
Alyvos gamintojo rekomendacija: Ford XT-2-QSM (Syn)
Alyvos gamintojo rekomendacija: G-055-025-A2
Alyvos gamintojo rekomendacija: Honda ATF-Z1
Alyvos gamintojo rekomendacija: Honda DW-1
Alyvos gamintojo rekomendacija: Hyundai 040000C90SG
Alyvos gamintojo rekomendacija: Hyundai Dex-II/SP-II
Alyvos gamintojo rekomendacija: Hyundai JWS 3314
Alyvos gamintojo rekomendacija: Hyundai SP-4
Alyvos gamintojo rekomendacija: Hyundai SP-IV M
Alyvos gamintojo rekomendacija: Hyundai/Kia SP-III
Alyvos gamintojo rekomendacija: Hyundai/Kia SP-IV-RR
Alyvos gamintojo rekomendacija: I-286-S
Alyvos gamintojo rekomendacija: ISUZU 08200-9001
Alyvos gamintojo rekomendacija: ISUZU BESCO ATF-II
Alyvos gamintojo rekomendacija: ISUZU BESCO ATF-III
Alyvos gamintojo rekomendacija: ISUZU BESCO ATF SP
Alyvos gamintojo rekomendacija: ISUZU PSF
Alyvos gamintojo rekomendacija: ISUZU SCS Fluid
Alyvos gamintojo rekomendacija: Jaguar ATF 3403 M115
Alyvos gamintojo rekomendacija: Jaguar ATF LT71141
Alyvos gamintojo rekomendacija: Jaguar JLM20238
Alyvos gamintojo rekomendacija: Jaguar JLM20292
Alyvos gamintojo rekomendacija: Jaguar K17
Alyvos gamintojo rekomendacija: Jaso 1-A
Alyvos gamintojo rekomendacija: Jaso 1-A LV
Alyvos gamintojo rekomendacija: Jaso 2-A
Alyvos gamintojo rekomendacija: Jeep 05127382AA
Alyvos gamintojo rekomendacija: JEEP ATF+3
Alyvos gamintojo rekomendacija: JWS 3309
Alyvos gamintojo rekomendacija: Kia 040000C90SG
Alyvos gamintojo rekomendacija: Kia ATF Red 1
Alyvos gamintojo rekomendacija: Kia Dex-II/SP-II
Alyvos gamintojo rekomendacija: Kia JWS 3314
Alyvos gamintojo rekomendacija: Kia SP-4 04500-00115
Alyvos gamintojo rekomendacija: Kia SP-IV M
Alyvos gamintojo rekomendacija: Lexus JWS 3309
Alyvos gamintojo rekomendacija: M2950-S
Alyvos gamintojo rekomendacija: MAZDA ATF 3317
Alyvos gamintojo rekomendacija: Mazda ATF D-II
Alyvos gamintojo rekomendacija: Mazda ATF FZ/F-1
Alyvos gamintojo rekomendacija: Mazda ATF M-III
Alyvos gamintojo rekomendacija: Mazda ATF M-V
Alyvos gamintojo rekomendacija: Mazda ATF S-1/N-1
Alyvos gamintojo rekomendacija: MERCON .
Alyvos gamintojo rekomendacija: MINI COOPER T-IV
Alyvos gamintojo rekomendacija: Mitsubishi Dia AW
Alyvos gamintojo rekomendacija: Mitsubishi Dia J2/3
Alyvos gamintojo rekomendacija: Mitsubishi Dia SK
Alyvos gamintojo rekomendacija: Mitsubishi Dia SP-II
Alyvos gamintojo rekomendacija: Mitsubishi Dia SPIII
Alyvos gamintojo rekomendacija: MS 7176-E
Alyvos gamintojo rekomendacija: Nissan Matic Fluid C
Alyvos gamintojo rekomendacija: Nissan Matic Fluid D
Alyvos gamintojo rekomendacija: Nissan Matic Fluid J
Alyvos gamintojo rekomendacija: Nissan Matic Fluid K
Alyvos gamintojo rekomendacija: Nissan Matic Fluid S
Alyvos gamintojo rekomendacija: Peugeot (PSA) AL4
Alyvos gamintojo rekomendacija: Peugeot Z 000169756
Alyvos gamintojo rekomendacija: Peugeot ZF 4HP20
Alyvos gamintojo rekomendacija: Porsche
Alyvos gamintojo rekomendacija: Porsche 00004320509
Alyvos gamintojo rekomendacija: Porsche 00004320528
Alyvos gamintojo rekomendacija: Porsche ATF3403-M115
Alyvos gamintojo rekomendacija: Porsche LT71141
Alyvos gamintojo rekomendacija: Porsche T-IV JWS3309
Alyvos gamintojo rekomendacija: Porsche Z 000169756
Alyvos gamintojo rekomendacija: Porsche ZF 5HP19FL
Alyvos gamintojo rekomendacija: Porsche ZF 5HP20
Alyvos gamintojo rekomendacija: RenaultSamsung ATF-D
Alyvos gamintojo rekomendacija: Saab T-IV (JWS 3309)
Alyvos gamintojo rekomendacija: Saturn GM9986195
Alyvos gamintojo rekomendacija: Subaru ATF 5AT
Alyvos gamintojo rekomendacija: Subaru ATF, ATF HP
Alyvos gamintojo rekomendacija: Subaru Dexron®-II
Alyvos gamintojo rekomendacija: Subaru K0140Y0700
Alyvos gamintojo rekomendacija: Suzuki AT OIL 5D06
Alyvos gamintojo rekomendacija: Suzuki ATF 2326
Alyvos gamintojo rekomendacija: Suzuki ATF 2384K
Alyvos gamintojo rekomendacija: Suzuki ATF 3314
Alyvos gamintojo rekomendacija: Suzuki ATF 3317
Alyvos gamintojo rekomendacija: Suzuki ATF AW-1
Alyvos gamintojo rekomendacija: Suzuki JWS 3309
Alyvos gamintojo rekomendacija: TE-ML 05L
Alyvos gamintojo rekomendacija: TE-ML 09
Alyvos gamintojo rekomendacija: TE-ML 11B
Alyvos gamintojo rekomendacija: TE-ML 21L
Alyvos gamintojo rekomendacija: Toyota ATF D-II
Alyvos gamintojo rekomendacija: Toyota ATF D-III
Alyvos gamintojo rekomendacija: Toyota ATF T-III
Alyvos gamintojo rekomendacija: Toyota ATF T-IV
Alyvos gamintojo rekomendacija: Toyota ATF WS
Alyvos gamintojo rekomendacija: Type A suffix A
Alyvos gamintojo rekomendacija: Volvo PN 1161521
Alyvos gamintojo rekomendacija: Volvo PN 1161540
Alyvos gamintojo rekomendacija: Volvo PN 1161621
Alyvos gamintojo rekomendacija: Volvo PN 1161640
Alyvos gamintojo rekomendacija: Volvo PN 31256675
Alyvos gamintojo rekomendacija: Volvo PN 31256774
Alyvos gamintojo rekomendacija: VW 5HP
Alyvos gamintojo rekomendacija: VW G-055-025-A2
Alyvos gamintojo rekomendacija: VW G 052 162
Alyvos gamintojo rekomendacija: WSS-M2C 922-A1
Alyvos gamintojo rekomendacija: WSS-M2C924-A
Alyvos gamintojo rekomendacija: ZF 5 HP 24A
Alyvos gamintojo rekomendacija: ZF all 3&4 speed
Muitas tarifa numurs: 27 101 983
Dalis netinka pasirinktai transporto priemonei!

Atsarginės dalies numeris

OEM pakaitiniai numeriai


Palikite savo atsiliepimą MOBIL 156091 greičių dėžės alyva

Norėdami pridėti atsiliepimą, prisijunkite!


Šios prekės dar niekas neįvertino.

Ačiū už atsiliepimą

Netrukus jis bus matomas prekės puslapyje.

Neužpildyta forma!

Užpildykite visus formos laukus.



Toliau naudodamiesi svetaine, sutinkate su slapukų naudojimu. Išsami informacija pateikta Privatumo politikoje.