Duomenys kraunami...
Loading...

Pasirinktas automobilis

Pirkite atsargines dalis palankiai mūsų parduotuvėje:

Variklio tipas:

SHELL 550041202 Transmisijas eļļa

  • Atsarginės dalies numeris: 550041202
  • Gamintojas: SHELL
  • Prieinamumas: Nėra
  • Pristatymo terminas: darbo dienos
  • Pristatymas:

    DPD deliveryUnisend pristatymasOmniva pristatymasVenipak pristatymas

Iki nemokamo pristatymo - 0,00 €
Iki nemokamo pristatymo -
174,46 € įsk. 21% PVM
8.72 € / 1 L
Mokėjimai internetu:

Transmisijas eļļa SHELL 550041202

Techniniai parametrai

talpa: 20 l
pakuotės tipas: kibiras
Alyvos gamintojo rekomendacija: Aisin JWS 3309
Alyvos gamintojo rekomendacija: Alfa ATF ASW AW-1
Alyvos gamintojo rekomendacija: Allison C4
Alyvos gamintojo rekomendacija: Audi G 052 162-A1
Alyvos gamintojo rekomendacija: Audi G 055 025-A2
Alyvos gamintojo rekomendacija: Audi G 52 055
Alyvos gamintojo rekomendacija: Audi G O52 990 A2
Alyvos gamintojo rekomendacija: Bentley PY 112995PA
Alyvos gamintojo rekomendacija: BMW ETL 8072B
Alyvos gamintojo rekomendacija: BMW ETL-7045E
Alyvos gamintojo rekomendacija: BMW LA 2634
Alyvos gamintojo rekomendacija: BMW LT 71141
Alyvos gamintojo rekomendacija: BMW Mini
Alyvos gamintojo rekomendacija: BMW PN 83 22 0142516
Alyvos gamintojo rekomendacija: BMW PN 83 22 2152426
Alyvos gamintojo rekomendacija: BMW ZF 5HP18FL
Alyvos gamintojo rekomendacija: BMW ZF 5HP24
Alyvos gamintojo rekomendacija: BMW ZF 5HP30
Alyvos gamintojo rekomendacija: Chrysler MS 7176
Alyvos gamintojo rekomendacija: Fiat 9.55550-AV
Alyvos gamintojo rekomendacija: Ford Mercon
Alyvos gamintojo rekomendacija: Ford Mercon V
Alyvos gamintojo rekomendacija: Ford PN 52 990
Alyvos gamintojo rekomendacija: Ford WSS-M2C138-CJ
Alyvos gamintojo rekomendacija: Ford WSS-M2C166-H
Alyvos gamintojo rekomendacija: Ford WSS-M2C202-B
Alyvos gamintojo rekomendacija: Ford WSS-M2C922-A1
Alyvos gamintojo rekomendacija: Ford WSS-M2C924-A
Alyvos gamintojo rekomendacija: GM 1940700
Alyvos gamintojo rekomendacija: GM 1940767
Alyvos gamintojo rekomendacija: GM 21005966
Alyvos gamintojo rekomendacija: GM 22717466
Alyvos gamintojo rekomendacija: GM 88900928
Alyvos gamintojo rekomendacija: GM 9986195
Alyvos gamintojo rekomendacija: GM 9986195(JWS 3309)
Alyvos gamintojo rekomendacija: GM Dexron
Alyvos gamintojo rekomendacija: GM Dexron II
Alyvos gamintojo rekomendacija: GM Dexron IID
Alyvos gamintojo rekomendacija: GM Dexron IIIG
Alyvos gamintojo rekomendacija: GM Dexron IIIH
Alyvos gamintojo rekomendacija: GM Type A, Suffix A
Alyvos gamintojo rekomendacija: Honda / Acura ATF-Z1
Alyvos gamintojo rekomendacija: Honda Premium ATF
Alyvos gamintojo rekomendacija: Hyundai SP-II
Alyvos gamintojo rekomendacija: Hyundai SP-III
Alyvos gamintojo rekomendacija: Idemitsu K17
Alyvos gamintojo rekomendacija: Isuzu ATF II
Alyvos gamintojo rekomendacija: Isuzu ATF III
Alyvos gamintojo rekomendacija: Isuzu Genuine
Alyvos gamintojo rekomendacija: Isuzu SCS
Alyvos gamintojo rekomendacija: Jaguar 8432
Alyvos gamintojo rekomendacija: Jaguar JLM 20238
Alyvos gamintojo rekomendacija: Jaguar JLM 20292
specifikacija: JASO 1A
Alyvos gamintojo rekomendacija: Jeep ATF 3
Alyvos gamintojo rekomendacija: Kia ATF Red I-K
Alyvos gamintojo rekomendacija: Kia SP-II
Alyvos gamintojo rekomendacija: Kia SP-III
Alyvos gamintojo rekomendacija: LR 023288
Alyvos gamintojo rekomendacija: LR LRN 13754
Alyvos gamintojo rekomendacija: LR TYK 500050
Alyvos gamintojo rekomendacija: MAN 339 Type V1
Alyvos gamintojo rekomendacija: MAN 339 Type V2
Alyvos gamintojo rekomendacija: MAN 339 Type Z1
Alyvos gamintojo rekomendacija: MAN 339 Type Z2
Alyvos gamintojo rekomendacija: MAN 339 Type Z3
Alyvos gamintojo rekomendacija: Maserati 231603
Alyvos gamintojo rekomendacija: Mazda ATF 3317
Alyvos gamintojo rekomendacija: Mazda ATF D II
Alyvos gamintojo rekomendacija: Mazda ATF F-1
Alyvos gamintojo rekomendacija: Mazda ATF FZ
Alyvos gamintojo rekomendacija: Mazda ATF M-111
Alyvos gamintojo rekomendacija: Mazda ATF M-III
Alyvos gamintojo rekomendacija: Mazda ATF MV
Alyvos gamintojo rekomendacija: Mazda ATF N-1
Alyvos gamintojo rekomendacija: Mazda ATF S-1
Alyvos gamintojo rekomendacija: MB 236.1
Alyvos gamintojo rekomendacija: MB 236.10
Alyvos gamintojo rekomendacija: MB 236.2
Alyvos gamintojo rekomendacija: MB 236.5
Alyvos gamintojo rekomendacija: MB 236.6
Alyvos gamintojo rekomendacija: MB 236.7
Alyvos gamintojo rekomendacija: MB 236.9
Alyvos gamintojo rekomendacija: Mit. Diamond SP-II
Alyvos gamintojo rekomendacija: Mit. Diamond SP-III
Alyvos gamintojo rekomendacija: Mit. DIAQUEEN ATF PA
Alyvos gamintojo rekomendacija: Mit. DIAQUEEN J2
Alyvos gamintojo rekomendacija: Mit. DIAQUEEN J3
Alyvos gamintojo rekomendacija: Mit. DIAQUEEN SK
Alyvos gamintojo rekomendacija: Mit. DIAQUEEN SP IV
Alyvos gamintojo rekomendacija: Mit. DQ ATF MA1
Alyvos gamintojo rekomendacija: Nissan Matic-D
Alyvos gamintojo rekomendacija: Nissan Matic-J
Alyvos gamintojo rekomendacija: Nissan Matic-K
Alyvos gamintojo rekomendacija: Opel GM 19 40700
Alyvos gamintojo rekomendacija: Opel GM 19 40767
Alyvos gamintojo rekomendacija: Opel GM 21005966
Alyvos gamintojo rekomendacija: Opel GM 2217466
Alyvos gamintojo rekomendacija: Opel GM 88900925
Alyvos gamintojo rekomendacija: Opel GM 9986195
Alyvos gamintojo rekomendacija: Opel Opel
Alyvos gamintojo rekomendacija: Peugeot Z 000169756
Alyvos gamintojo rekomendacija: Peugeot ZF 4HP20
Alyvos gamintojo rekomendacija: Porsche 043 202 28
Alyvos gamintojo rekomendacija: Porsche 043 205 09
Alyvos gamintojo rekomendacija: Porsche 917 547 00A2
Alyvos gamintojo rekomendacija: Porsche JWS 3309
Alyvos gamintojo rekomendacija: Porsche Z 000169756
Alyvos gamintojo rekomendacija: Renault DP0/AI4
Alyvos gamintojo rekomendacija: Renault SATF-D
Alyvos gamintojo rekomendacija: Saab 3309 TIV
Alyvos gamintojo rekomendacija: Saab JWS 3309
Alyvos gamintojo rekomendacija: Saab Transmax J
Alyvos gamintojo rekomendacija: Scion T-II
Alyvos gamintojo rekomendacija: Scion T-III
Alyvos gamintojo rekomendacija: Scion T-IV
Alyvos gamintojo rekomendacija: Subaru ATF
Alyvos gamintojo rekomendacija: Subaru ATF 5At
Alyvos gamintojo rekomendacija: Subaru ATF-HP
Alyvos gamintojo rekomendacija: Subaru K0140Y0700
Alyvos gamintojo rekomendacija: Suzuki AT Oil 5D06
Alyvos gamintojo rekomendacija: Suzuki ATF 2326
Alyvos gamintojo rekomendacija: Suzuki ATF 2384K
Alyvos gamintojo rekomendacija: Suzuki ATF 3309
Alyvos gamintojo rekomendacija: Suzuki ATF 3314
Alyvos gamintojo rekomendacija: Suzuki ATF 3317
Alyvos gamintojo rekomendacija: Suzuki Dexron III
Alyvos gamintojo rekomendacija: Texaco ETL-7045E
Alyvos gamintojo rekomendacija: Texaco N402
Alyvos gamintojo rekomendacija: Toyota T-II
Alyvos gamintojo rekomendacija: Toyota T-III
Alyvos gamintojo rekomendacija: Toyota T-IV
Alyvos gamintojo rekomendacija: Voith 55.6335.32
Alyvos gamintojo rekomendacija: Voith DIWA 013S
Alyvos gamintojo rekomendacija: Volvo 1273.41
Alyvos gamintojo rekomendacija: Volvo 5 Speed
Alyvos gamintojo rekomendacija: Volvo 97325
Alyvos gamintojo rekomendacija: Volvo 97335
Alyvos gamintojo rekomendacija: Volvo 97340
Alyvos gamintojo rekomendacija: Volvo JWS 3309
Alyvos gamintojo rekomendacija: VW G 055 025-A2
Alyvos gamintojo rekomendacija: VW G 52 055
Alyvos gamintojo rekomendacija: VW G O52 990 A2
Alyvos gamintojo rekomendacija: VW TL 52162
Alyvos gamintojo rekomendacija: VW TL 5612
Alyvos gamintojo rekomendacija: ZF TE-ML 02F
Alyvos gamintojo rekomendacija: ZF TE-ML 03D
Alyvos gamintojo rekomendacija: ZF TE-ML 04D
Alyvos gamintojo rekomendacija: ZF TE-ML 09
Alyvos gamintojo rekomendacija: ZF TE-ML 11A
Alyvos gamintojo rekomendacija: ZF TE-ML 14A
Alyvos gamintojo rekomendacija: ZF TE-ML 14B
Alyvos gamintojo rekomendacija: ZF TE-ML 14C
Alyvos gamintojo rekomendacija: ZF TE-ML 17C
Alyvos gamintojo rekomendacija: ZF TE-ML16L
stebėti paslaugos informaciją 
Dalis netinka pasirinktai transporto priemonei!

Atsarginės dalies numeris

OEM pakaitiniai numeriai


Palikite savo atsiliepimą SHELL 550041202 transmisijas eļļa

Norėdami pridėti atsiliepimą, prisijunkite!


Šios prekės dar niekas neįvertino.

Ačiū už atsiliepimą

Netrukus jis bus matomas prekės puslapyje.

Neužpildyta forma!

Užpildykite visus formos laukus.



Toliau naudodamiesi svetaine, sutinkate su slapukų naudojimu. Išsami informacija pateikta Privatumo politikoje.