Duomenys kraunami...
Loading...

Pasirinktas automobilis

Pirkite atsargines dalis palankiai mūsų parduotuvėje:

Variklio tipas:

METZGER 8070120 Pakaba, kardaninis velenas

  • Atsarginės dalies numeris: 8070120
  • Gamintojas: METZGER
  • Prieinamumas: Nėra
  • Pristatymo terminas: darbo dienos
  • Pristatymas:

    DPD deliveryUnisend pristatymasOmniva pristatymasVenipak pristatymas

Iki nemokamo pristatymo - 0,00 €
Iki nemokamo pristatymo -
-20% 146,29 €
117,03 € įsk. 21% PVM
Mokėjimai internetu:

Pakaba, kardaninis velenas METZGER 8070120

Techniniai parametrai

Papildomas straipsnis / informacija 2: su rutuliniu guoliu
vidinis skersmuo: 47 mm
Išorinis skersmuo: 73 mm
OE numeriui: A9064101181
OE numeriui: A9064100681
OE numeriui: A9064101381
OE numeriui: A9064100881
OE numeriui: A9064101681
OE numeriui: A9064101881
OE numeriui: A9064100281
OE numeriui: 2E0598351B
Dalis netinka pasirinktai transporto priemonei!

Naudojama transporto priemonėse

Loading...

Palikite savo atsiliepimą METZGER 8070120 pakaba, kardaninis velenas

Norėdami pridėti atsiliepimą, prisijunkite!


Šios prekės dar niekas neįvertino.

Ačiū už atsiliepimą

Netrukus jis bus matomas prekės puslapyje.

Neužpildyta forma!

Užpildykite visus formos laukus.



Toliau naudodamiesi svetaine, sutinkate su slapukų naudojimu. Išsami informacija pateikta Privatumo politikoje.